Panele szklane do kuchni – Kraków

Panele szklane zamontowane w wolnej przestrzeni pomiędzy szafkami a blatem roboczym w kuchni to nie tylko modne rozwiązanie, ale w szczególności bardzo praktyczne. Bez względu na rodzaj szyby (laminowana, lakierowana) szkło lacobel jest bardzo łatwe w utrzymaniu czystości.

Panele szklane kuchenne laminowane

Panele szklane laminowane są bezpiecznym tworzywem składającym się z warstw szkła, pomiędzy którymi znajduje się folia. Takie szyby nie rozprysną się nawet po uszkodzeniu.

Szkło lacobel może występować w różnych kolorach lub całkowicie przezroczyste ukazujące fakturę płytek kuchennych. Praktycznie nie istnieją ograniczenia kolorystyczne przy wyborze panelu szklanego do kuchni. Klient ma do wyboru każdą pozycję z palety RAL, a poza tym może wybrać odpowiedni stopień przezroczystości lub zdecydować się na właściwe tło.

Panele szklane kuchenne z nadrukiem – Kraków

Świetnym rozwiązaniem są szyby z nadrukiem. Pasują do otwartych kuchni, gdzie wygląd pomieszczenia jest bardzo ważny i powinien być spójny z wystrojem salonu. Obrazy na szybach lub ich kolor powinny nawiązywać do wystroju salonu.

Doskonałe rozwiązanie – panele szklane do kuchni

Panele szklane najlepiej zamontować w okolicach kuchenki gazowej, indukcyjnej czy elektrycznej. Taki montaż gwarantuje wiele korzyści. Panele Lacobel do kuchni z naszych krakowskich realizacji można bardzo łatwo czyścić przy pomocy ściereczki z mikrofibry i ciepłej wody z detergentem. Ponadto, cechują się dużą odpornością na ciepło podczas gotowania oraz wilgoć. Nasza firma dba o to, aby spełnić wszystkie wymagania Klientów. Montaż paneli Lacobel wykonujemy bardzo dokładnie, gwarantując ich trwałość.

Panele szklane Lacobel na wymiar

Panele szklane Lacobel dla Klientów z Krakowa i okolic możemy wykonać na wymiar, dostosowując je do każdego pomieszczenia. Dzięki temu stworzą idealną kompozycję z takimi materiałami jak drewno, metal oraz kamień, dając wiele możliwości aranżacyjnych.

Dzięki owocnej współpracy z drukarnią mogą Państwo zamówić szybę z dowolnym zdjęciem!