Meble łazienkowe kraków

Mała łazienka z niewielką przestrzenią i wieloma potrzebami, a może duże pomieszczenie, które trudno zagospodarować? Z robionymi na zamówienie meblami do łazienki takie wyzwania to nie problem. Stawiamy na funkcjonalność, dlatego ustalamy z Klientem, co jest dla niego najważniejsze i proponujemy najlepsze rozwiązania. Obojętnie, czy naszym zadaniem będzie zmieszczenie wanny z prysznicem w niewielkiej łazience czy zagospodarowanie dużej przestrzeni, możemy zagwarantować, że efekt urządzonej przez nas łazienki będzie powalający.

Meble łazienkowe kraków - funkcjonalność

Dzisiejsza technologia połączona z wieloletnim doświadczeniem pozwala na tworzenie dodatkowych szafek i szuflad w miejscach, w których wcześniej było to niemożliwe. Co więcej, taką dodatkową przestrzeń do przechowywania można bardzo sprytnie ukryć i sprawić, że cała łazienka prezentuje się niezwykle przyjemnie. Dzięki temu mogą Państwo ukryć mydła, szampony i inne akcesoria przed wzrokiem gości i jednocześnie zawsze mieć je pod ręką, gdy będą potrzebne. Chętnie projektujemy dla naszych Klientów meble całkowicie unikatowe, dzięki którym Państwa łazienka stanie się miejscem prawdziwie wyjątkowym, obojętnie czy aranżują Państwo łazienkę domową czy publiczną: w pubie lub restauracji.

Meble łazienkowe kraków - Fronty

Gładkie lub matowe, utrzymane w kolorze higienicznej bieli lub w żywych barwach – to właśnie fronty łazienkowe nadają tonu całej łazience. Mogą optycznie powiększać pomieszczenie, stawać się ciekawą ozdobą lub dodawać elegancji. Wszystko zależy od koloru i stylu, na jaki się Państwo zdecydują. Neutralna biel sprawi, że łazienka będzie wyglądać niezwykle higienicznie, a całe pomieszczenie będzie rozjaśnione. Stonowane i ciemniejsze barwy przekształcą zwykła łazienkę w przytulne i eleganckie SPA, kolorowe szafki nadadzą zaś pomieszczeniu życia i niezwykłego charakteru. Fronty łazienkowe mogą harmonijnie wtapiać się w ścianę lub być kontrastem dla jej koloru oraz materiału, z jakiego została wykończona.

Meble łazienkowe kraków - jakość

Niezależnie od koloru i stylu, wszystkie fronty do szafek łazienkowych, które znajda Państwo w naszej ofercie, zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu są niezwykle łatwe do utrzymania w czystości - w większości wypadków wystarczy jedynie przetrzeć je mokrą ściereczką. Co więcej, są odporne na zniszczenia i zadrapania. Nowoczesne wzornictwo, modne kolory i najwyższa jakość to trzy najważniejsze zasady, którymi się kierujemy.

Meble łazienkowe kraków - galeria